Delikatesy dla kota lipsko

Przysmaki dla kota

Wszyscy pasjonaci kotów wiedzą, że nasz pupil musi dobrze się żywić. Dieta musi być zbilansowana a także zawierać najważniejsze składniki oraz witaminy, które są mu niezbędne.
Kot musi posiadać karmę dostosowaną w szczególności: do wieku, rasy, czy też aktywności. Karmy są rozmaite, ale należałoby czytać ich skład. Bardzo dobrze byłoby, aby zawierały większą ilość mięcha. Karmy znanych marek z marketów posiadają z reguły 4% mięsa, a reszta to wypełniacze. Koty je kochają zważywszy na wzmacniacze smaku. Mój kot również na zakrętach nie wyrabia, jak czasami oferuje mu kultową karmę znanej marki. 
Należy swojemu zwierzakowi czasami dawać frykasy dla kota. Mogą one być oferowane pupilowi między posiłkami na przykład w nagrodę za znakomicie zrealizowane zadanie. Mój kotek otrzymuje je kiedy grzecznie aportuje oraz przynosi zabawkę-myszkę lub bez przyczyny za to, że jest.
Koty to indywidualiści i względnie trudno je wytresować. Jednakże trzeba spróbować, ponieważ może za dziesiątym razem przyniesie rzuconą zabawkę. Powinno się dbać o ich dobrą dietę, dlatego, że odpłacą się nam mruczeniem a także mizianiem. Poza tym dobrze karmione będą żyły dłużej.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

sitemap